تصویر لوگو فارسی عاریسیا
صدای مشتری

سئوالات متداول

کاربر گرامی در صورتی که پاسخ سوال خود را در این بخش نیافتید,می توانید از طریق فرم تماس با ما  سوال خود را بپرسید.

پاسخ:برای دیدن ویدیو و تصاویر نحوه سفارش کالا به صفحه راهنمای خرید مراجعه نمایید.

پاسخ: از پذیرفتن کالایی که پلمپ آن باز شده و قابل فروش به غیر نباشد معذوریم.برای ارجاع کالا لطفا با شماره ۰۹۰۲۳۶۱۰۹۷۱ هماهنگی های لازم را به عمل آورید.کاربری گرامی حتما شرایط و ضوابط بازگردان کالا را در صفحه قوانین سایت مطالعه نمایید.خرید شما به منزله پذیرفتن کلیه قوانین وضوابط می باشد.

پاسخ:

  • لطفا قبل از هرگونه اقدام با شماره ۰۹۰۲۳۶۱۰۹۷۱ از طریق واتس آپ در تماس باشید.
  • در صورتی که کالای ارسال شده با کالایی که شما از طریق سایت سفارش داده اید و در فاکتور اینترنتی ثبت گردیده است مغایرت داشته باشد،امکان ارجاع کردن کالا وجود دارد و هزینه ارجاع بر عهده فروشنده است.
  • لازم به ذکر است در صورت باز شدن پلمپ کالا و بسته بندی از پذیرفتن درخواست ارجاع معذوریم.اگر به هر دلیلی تصمیم به مرجوع نمودن کالا دارید,در صورتی که کالای مرجوعی به شکل اولیه آن از نظر سلامت کالا و بسته بندی تحویل انبار عاریسیا نشود،فروشنده هیچگونه تعهد و هزینه ای را نسبت به ارجاع کالا و استرداد وجه پرداخت شده توسط مشتری نمی پذیرد.

کاربری گرامی حتما شرایط و ضوابط بازگردان کالا را در صفحه قوانین سایت مطالعه نمایید.خرید شما به منزله پذیرفتن کلیه قوانین وضوابط می باشد.

پاسخ:

ارسال به روش باربری برای شهرها و شهرستان های به صرفه ترین و مطمئن ترین روشی ست که ما برای ارسال کالاهای شکننده و آسیب پذیر به کار می گیریم.

در این روش ارسال فروشگاه عاریسیا کالا را به باربری تحویل می دهد و رسید را برای مشتری واتس آپ می    کند. طی ۲ الی ۱۰ روز کاری بسته به مسافت بین تهران (مبدا ارسال کالا) و مقصد زمان می برد تا کالا به باربری شهر مقصد برسد.هنگامی که کالا در شعبه باربری مقصد رسید با شما تماس می گیرند.بسته به انتخاب شما باربری می تواند کالا را با پیک به درب منزلتان ارسال نماید و یا اینکه خود در دفتر باربری کالا را تحویل بگیرید.

روش مطمئن اما غیر اقتصادی برای مشتریانی خود درخواست ارسال کالا به روش تیپاکس را دارند.در این روش کلیه هزینه ها بر عهده خریدار می باشد.

کاربری گرامی حتما روش های ارسال کالا را در صفحه قوانین سایت مطالعه نمایید.خرید شما به منزله پذیرفتن کلیه قوانین وضوابط می باشد.

پاسخ:

ارسال با پیک و تاکسی در تهران در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می گردد .به عنوان مثال شخصی که کالا را تا قبل از ساعت ۱۲  ظهر روز شنبه سفارش دهد در همان روز کالا به آدرس وی ارسال می گردد و در غیر این صورت تحویل موکول به روز سه شنبه همان هفته می شود . همچنین اگر شخصی در روز سه شنبه ساعت ۱۲ ظهر به بعد اقدام به خرید نماید ،سفارش وی در روز شنبه هفته آتی ارسال می گردد.

پاسخ:

راه اول:برای پیگیری سفارش از طریق شماره ۰۹۰۳۵۷۰۲۵۲۰ در واتس آپ با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

راه دوم:کاربر گرامی وارد حساب کاربری خود شوید و جزئیات سفارش و وضعیت آن را در جدول مشاهده نمایید.

پاسخ:

راه اول:کاربر گرامی وارد حساب کاربری خود شوید و جزئیات سفارش و وضعیت آن را در جدول مشاهده نمایید و در صورت نیاز می توانید دکمه لغو را بزنید,دقت داشته باشید در صورتی امکان لغو وجود دارد که کالا پردازش نشده باشد.

راه دوم:برای لغو سفارش از طریق شماره ۰۹۰۲۳۶۱۰۹۷۱ در واتس آپ با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

پاسخ: بله،کلیه کالاها دارای ضمانت ارسال،ضمانت دکور در سرویس های غذاخوری،ضمانت کالاهای شرکتی طبق سیاست های خدمات پس از فروش آن شرکت را شامل می باشند.