اطلاعات درباره ما

ضمانت خرید

گارانتی ارسال:

در هفت روز هفته در 24 ساعات امکان سفارش گیری برای مشتریان وجود دارد. کلیه کالا های فروشگاه اینترنتی عاریسیا دارای گارانتی ارسال می باشند .با توجه به شرایط خاص کالا که جز کالا های شکننده می باشد امن ترین روش های ارسال را به کار میگیریم تا احتمال آسیب دیدگی را به صفر برسانیم. در هنگام تحویل از خریدار تقاضا می شود حتی الامکان در حضور مسئول حمل و نقل، کالا را به دقت بازرسی و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نماید .

گارانتی دکور سرویس های غذاخوری:

سرویس های غذاخوری چینی و آرکپال دارای گارانتی دکور می باشند.هرگونه ایراد در دکور ظروف که در اثر چاپ باشد مشمول گارانتی می باشد و کالا تعوض می گردد.با توجه به این که کلیه ظروف از برند های معتبر و با کیفیت عالی هستند ،درصد این ایراد خیلی خیلی کم و نزدیک صفر است.

گارانتی کالاهای شرکتی:

کالا هایی که با برند شرکتی هستند، تحت سیاست های خدمات پس از فروش همان شرکت پشتیبانی می شوندو برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت و کارخانه تولید کننده و یا در توضیحات تکمیلی صفحه محصول در فروشگاه اینترنتی عاریسیا مراجعه فرمایید.به عنوان مثال اگر برند کاندید را انتخاب کرده اید دستورالعمل خدمات پس از فروش آن را در توضیحات تکمیلی صفحه محصول در فروشگاه اینترنتی عاریسیا و یا سایت شرکت کاندید مطالعه نمایید.

نکته مهم :در صورت مغایرت و یا نقص کالای خریداری شده حداکثر تا یک ساعت پس از تحویل در واتس آپ به شماره ۰۹۰۳۵۷۰۲۵۲۰ اعلام نمایید. در غیر این صورت از پذیرش کالای آسیب دیده معذوریم.