تولد عاریسیا

سال ۱۳۶۷

بازرگانی اخلاقی

بازرگانی اخلاقی از سال ۱۳۶۷ با عرضه ظروف سرامیک دکوری آغاز به کار کرد.

سال ۱۳۶۹

در سال ۱۳۶۹ با همکاری کارخانجات چینی کاشان و چینی گیلان در راستای تولید قوری و قندان در صنعت چینی کشور فعال گردید.

سبد کالایی خود را از قوری و قندان به صدها طرح ظروف غداخوری چینی،ظروف غداخوری آرکپال،سرویس قاشق و چنگال،ظروف آشپزی و... در مدل ها و رنگ های متنوع ارتقا داده است.

سال ۱۳۹۰

صادرات به اروپا

بازرگانی اخلاقی همواره حضور در رویدادهای داخلی و خارجی را به عنوان سفیر کالای ایرانی سرلوحه کار خود قرار داده و امروز توانسته است کالای باکیفیت ایرانی را در ویترین کشورهایی چون روسیه،عراق،ترکیه و آذربایجان به عرصه نمایش درآورد و همواره با انگیزه ای روز افزون در این راه قدم بر می دارد.

سال ۱۳۹۳

عاریسیا به معنای عروس،  یک برند ایرانی ست که حامی تولید کنندگان داخلی و معتبر ظروف و تجهیزات در صنعت خانگی و هتلی می باشد.عاریسیا از سال 1393 با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه و اعتبار بازرگانی اخلاقی در صنعت چینی و بلور کشور، با راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی ظروف غذاخوری شروع به کارکرد.

درباره عاریسیا

عاریسیا فروشگاهی ست که سبد کالایی آن متشکل شده از ظروف و تجهیزات خانگی و هتلی که هم به صورت اینترنتی و هم حضوری آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز و گرامی می باشد.
تا به امروز
درباره عاریسیا

چه کسی هستیم ؟

عاریسیا به معنای عروس،  یک برند ایرانی ست که حامی تولید کنندگان داخلی و معتبر ظروف و تجهیزات در صنعت خانگی و هتلی می باشد.عاریسیا از سال 1393 با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه و اعتبار بازرگانی اخلاقی در صنعت چینی و بلور کشور، با راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی ظروف غذاخوری شروع به کارکرد.بازرگانی اخلاقی از سال ۱۳۶۷ با عرضه ظروف سرامیک دکوری آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۶۹ با همکاری کارخانجات چینی کاشان و چینی گیلان در راستای تولید قوری و قندان در صنعت چینی کشور فعال گردید.در سالهای اول، کسب و کاری کوچک بود که با انگیزه و تلاش روزهای تلخ و شیرین را با همه فراز و نشیب هایش گذراند و با جلب رضایت و حمایت مشتریان و تامین کنندگان،امروز به پشتوانه تجربه،پشتکار،مشتری مداری و جذب تامین کنندگانی معتبر توانسته در بازار چینی به عنوان عرضه کننده ای معتبر و خوشنام شناخته شود و سبد کالایی خود را از قوری  و قندان به صدها طرح ظروف غداخوری چینی،ظروف غداخوری آرکپال،سرویس قاشق و چنگال،ظروف آشپزی و… در مدل ها و رنگ های متنوع ارتقا دهد.بازرگانی اخلاقی همواره حضور در رویدادهای داخلی و خارجی را به عنوان سفیر کالای ایرانی سرلوحه کار خود قرار داده و امروز توانسته است کالای باکیفیت ایرانی را در ویترین کشورهایی چون روسیه،عراق،ترکیه و آذربایجان به عرصه نمایش درآورد و همواره با انگیزه ای روز افزون در این راه قدم بر می دارد.

درباره عاریسیا

چه کاره هستیم ؟

عاریسیا فروشگاهی ست که سبد کالایی آن متشکل شده از ظروف خانگی و هتلی که هم به صورت اینترنتی و هم حضوری آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

سبد کالایی عاریسیا در بخش خانگی:

 • سرویس غذاخوری چینی
 • سرویس غذاخوری آرکپال
 • سرویس قاشق و چنگال
 • سرویس پخت و پز و قابلمه
 • سرویس چای خوری و صبحانه
 • سرویس ادویه و پاسماوری
 • سرویس آشپزخانه

سبد کالایی عاریسیا در بخش هتل رستوران:

 • قاشق،چنگال،کارد و دیگر اقلام استیل مرتبط
 • ظروف غذاخوری چینی سفید هتلی،ظروف غذاخوری چینی رنگی
 • انواع لیوان و گیلاس
 • انواع ترولی
 • ظروف پذیرایی
 • تجهیزات لابی
 • اقلام بوفه
 • اقلام چوبی،منسوجات و اکسسوری

عرضه کالای با کیفیت و با قیمت بهینه، توصیف دقیقی از رویکرد ما برای انتخاب محصول و همکاری با تولید کنندگان و وارد کنندگان معتبر طی این سالها بوده است.در این راستا همواره تلاش کرده ایم تا از کالاهای مشابه با قیمت غیرمنطقی در سبد کالای خود استفاده نکنیم. در دهه ی 80 میلادی معیار خرید خانواده ها برای تامین نیاز هایشان ارزانی کالاها بوده است که این معیاردر دهه ی 90 با رویا روئی جامع بشری با طیف متنوعی از درجه کیفیت به خرید کالای بهتر تغییر یافت و مردم به دنبال کیفیت بهتر بودند. مرور زمان تنوع در طرح ، رنگ و زیبایی منحصر به فرد هر کالا گرایش مردم را به سمت  خرید کالای زیبا پیش برد.

و اما امروز،همگام با پیشرفت تکنولوژی و با وجود موجودی شگفت انگیز به نام اینترنت همه چیز متحول شده از آداب رسوم گرفته تا رفتار ها و عادات روزمره. این سیر تکمیلی و تغییر دهنده، معیار های خرید را نیز بی نصیب نگذاشته تا جایی که بشر پس از چندین دهه چندین بار سلیقه و الگوی مصرفی خود را تغییر داده و از معیار ارزانی کالای مورد نیازش به بهتر بودن سپس به زیبائی و حال به راحت بودن فرآیند خریدش فکر می کنند که این جز ناشی از مشغله های فراوان کسب و کار ونیازبه استفاده مفید از زمان نمی باشد.از این رو عاریسیا با هدف در نظرگرفتن راحتی مشتریان فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرد تا مشتریانش در هر کجای کشور بتوانند راحت و مطمئن کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند.

درباره عاریسیا

برای چه آمده ایم ؟

آمده ایم تا ثابت کنیم گرچه کالایمان شکستنی و آسیب پذیر است اما تعهدمان شکستنی نیست ،در واقع شعار ما این است: تعهد شکستنی نیست. ما بر قول و توافقمان با مشتری پایبندیم و همواره سعی میکنیم برای مشتریان خود تجربه یک خرید شیرین را به جای بگذاریم چرا که عقیدمان این است که رابطه ما با مشتری بعد از خرید تمام نمی شود و تازه اول راه است و مسئولیت ما بیشتر میگردد چرا که آنها نیز عضوی از تیم عاریسیا می شوند پس احساس رضایت شما در اولویت است .به علاوه با به کارگیری دانش و تجربه خود همواره در اندیشه توسعه هستیم تا نیازها و خواسته ها را در زمینه کاری خود شناسایی کرده  و همواره مجموعه ای از کالا و خدمات به روز و با کیفیت را برای پاسخگویی به خواسته های بازار و مصرف کننده و هچنین ایجاد ارزش گرد هم آوریم.

قولمان به مشتری:

 • اجرای درخواست مشتری به طور دقیق و بدون خطا
 • تحویل کالا طبق زمانبندی ارائه داده شده
 • تحویل کالا در صحت و سلامت کامل
 • قیمت بهینه
 • خدمات پس از فروش
درباره عاریسیا

مشتریان ما

مشتریان عاریسیا در زمینه ظروف خانگی نوعروسانی هستند که در حال تهیه و تدارک جهیزیه می باشند.همچینین خانه داری که برای میزغذاخوری خود به دنبال سرویس های غذاخوری ست که جلوه ی آن را دو چندان کند یا در آشپزخانه به لوازمی جهت پخت و پز نیاز دارد.

در زمینه ظروف و تجهیزات هتلی افتخار خدمات رسانی به هتل ها،رستوران ها،تالار ها،کافی شاپ ها،تشریفات ها،بیمارستان ها و دیگر سازمان ها را داریم. تعدادی از مشتریان ما در این زمینه عبارتند از:مجموعه هتل های نارنجستان،تشریفات دانیال،رستوران البرز،رستوران های رفتاری،رستوران لیدوما و …