تصویر پیک موتوری مربوط به روش های ارسال
قوانین سایت

روش های ارسال

روش های ارسال کالا :

با توجه به شرایط خاص کالاها که جز کالاهای شکننده و آسیب پذیرند از ارسال کالاها به روش های پستی(ویژه-عادی-پیشتاز) معذوریم.

تنها به درخواست مشتری میتوانیم کالا را به روش تیپاکس به کلیه شهرها و شهرستان هایی که تحت پوشش تیپاکس می باشد ارسال نماییم.در این روش ارسال ،هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

  • روش ارسال درب منزل در شهر تهران : ارسال با پیک و تاکسی در تهران در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می گردد .به عنوان مثال شخصی که کالا را تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه سفارش دهد در همان روز کالا به آدرس وی ارسال می گردد و در غیر این صورت تحویل موکول به روز سه شنبه همان هفته می شود . همچنین اگر شخصی در روز سه شنبه ساعت ۱۲ ظهر به بعد اقدام به خرید نماید ،سفارش وی در روز شنبه هفته آتی ارسال می گردد.البته زمان ارسال منوط به مدت زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالا ها هم می باشد در حالت کلی در صورتی که کالای سفارش داده شده به هر دلیلی آماده ارسال نباشد بازه زمانی مورد نیاز جهت تامین و ارسال را ۲ تا ۱۵ روز کاری در نظر میگیریم.
  • روش ارسال برای سایر شهرها و شهرستان های ایران: ارسال به روش باربری برای شهرها و شهرستان های به صرفه ترین و مطمئن ترین روشی ست که ما برای ارسال کالاهای شکننده و آسیب پذیر به کار می گیریم. در این روش ارسال فروشگاه عاریسیا کالا را به باربری تحویل می دهد و رسید را برای مشتری واتس آپ می کند. طی ۲ الی 15 روز کاری بسته به مسافت بین تهران (مبدا ارسال کالا) و مقصد زمان می برد تا کالا به باربری شهر مقصد برسد( البته این مدت زمان با توجه به موجود بودن کالا در هر یک از انبارهای عاریسیا برآورد گردیده است در صورتی که کالا جز بسته بندی های سفارشی باشد و به هر دلیلی تامین آن از سوی عاریسیا نیازمند زمان باشد زمان ارسال را متعاقبا به مشتری اطلاع رسانی خواهیم کرد.).هنگامی که کالا در شعبه باربری مقصد رسید با شما تماس می گیرند.بسته به انتخاب شما باربری می تواند کالا را با پیک به درب منزلتان ارسال نماید که در این صورت هزینه پیک بر عهده مشتری ست و یا اینکه خود در دفتر باربری حضور یابند و کالا را تحویل بگیرید.
  • ارسال به روش تیپاکس: روش مطمئن اما غیر اقتصادی برای مشتریانی خود درخواست ارسال کالا به روش تیپاکس را دارند.در این روش کلیه هزینه ها بر عهده خریدار می باشد.مدت زمان ارسال بین ۲ الی ۱۵ روز کاری در نظر گرفته می شود.