درباره تولیدکنندگان لوازم خانه و آشپزخانه ایرانی

تاریخچه چینی زرین ایران

تصویر کارخانه چینی زرین ایران

تاریخچه چینی زرین ایران:

 فروشگاه اینترنتی ظروف خانه و هتل عاریسیا از سال ۱۳۹۳ افتخار همکاری با چینی زرین ایران را در زمینه ظروف خانگی و هتلی دارد . به جرات می توانیم بگوییم همکاری با بزرگترین واحد صنعتی چینی کشور برایمان بسیار مسرورآور است و تاکنون بازخورد مشتریانمان از کالا و خدمات این شرکت زرین رضایتبخش بوده است.در ادامه به شرح مختصری از تاریخچه این شرکت می پردازیم.

بنیان گذار کارخانجات مدرن صنایع چینی زرین ایران جناب آقای مهندس عباسعلی قصاعی متولد سال ۱۳۲۶ در شهرستان نطنز می باشند که پس از اخذ دیپلم از دبیرستان البرز تهران برای ادامه تحصیلات عالیه به کشور آلمان عزیمت نموده و از دانشگاه دولتی نورنبرگ در رشته مهندسی سرامیک فارغ التحصیل شدند.
ایشان در سال ۱۳۵۰ کارگاه چینی سازی پدری خود را با توسعه و بروزرسانی روش های تولید به کارخانه چینی قصاعی نطنز با حدود ۵۰ نفر پرسنل و میزان تولید قابل توجه تبدیل نمودند. بطور موازی در دهه ۵۰ و ۶۰ هجری شمسی در شرایطی که کشور از گذرگاه های تاریخی انقلاب ۱۳۵۷و جنگ تحمیلی عبور می کرد، اقدام به پیاده سازی و توسعه مدرنترین خط مکانیزه تولید ظروف چینی از آلمان نمودند. در سال ۱۳۶۶ فاز اول کارخانه صنایع چینی زرین ایران را در اصفهان با همکاری برادر خود جناب آقای مهندس مسعود قصاعی راه اندازی نمودند. ایشان هم اکنون ریاست هیأت مدیره شرکت را به عهده دارند و بطور همزمان فعلاً سمت های ریاست انجمن صنایع چینی ایران، عضو هیأت نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن ایران و تهران، عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، عضو انجمن مدیران صنایع و چندین انجمن و تشکل های دیگر را به عهده دارند.
در حال حاضر شرکت صنایع چینی زرین ایران با بیش از ۱۴۰۰ نفر پرسنل به عنوان یک شرکت پیشرو و مبتکر این صنعت در جهان به شمار می آید و نسل چهارم خانواده قصاعی مشغول پیشبرد اهداف این شرکت هستند.

فرهنگ و تمدن چند هزار ساله ایرانیان همواره شاهد میهمان نوازی این قوم آریایی بوده و در گذر زمان، ایرانیان از هر قوم، طایفه و زبان همواره میهمان را عزیز و بر خود مقدم داشته و در هر شرایطی تامین آرامش و راحتی وی را سرلوحه امور قرار داده اند.

متأثر از این خصلت پسندیده، بیش از یکصد سال است که چینی زرین ایران همواره کوشیده تا با بهره گیری از آخرین دستاوردهای ساخت ظروف چینی در جهان، با تولید و عرضه بهترین کیفیت و ظریف ترین و زیبا ترین ظروف، زمینه را برای پذیرایی بی نقص و کاملی در خور شاٌن و اعتبار میزبان ایرانی فراهم آورد و احساس خوش آیندی از رضایت در وی برانگیزد و این یعنی « احساس خوب میزبانی ». تردیدی نیست که در این راه همچون گذشته نیازمند راهنمایی ها و نظرات ارزشمند شما مصرف کننده عزیز بوده و هستیم و همواره آرزومندیم که همگام با پاسخگویی به نیازهای داخل کشور از طریق صادرات گسترده محصولاتی با کیفیت و زیبا به اقصی نقاط جهان، نماینده شایسته ای از فرهنگ غنی میهمان دوستی و میهمان نوازی ایرانی باشیم.

این شرکت بارها به عنوان صــادرکننده و تولیدکننده نمونه کشور و همچنین واحد نمونه بیمه و صنعت سبز ملی برگزیده شده است و گواهینامه­ های رعایت حقوق مصرف­ کننده، صادرات به اروپا CE، پروانه بهداشت، استاندارد ISO14001 ، ISO9001 و OHSAS18001  را در کارنامه خود دارد.

از جمله تندیس های این شرکت عبارتند از:تندیس امین الضرب،تندیس صادرکننده نمونه کشور،تندیس صادرکننده نمونه استان تهران،تندیس واحد نمونه استاندارد،تندیس واحد نمونه تولید ملی،تندیس واحد نمونه کیفیت و صدها تندیس دیگر که شرکت زرین در کارنامه خود ثبت کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه فرمایید.

کاربرای گرامی میتوانید بعد از خواندن این مطلب محصولات چینی زرین را در فروشگاه اینترنتی عاریسیا مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *